Новини

Новини

Показані 1-20 із 40 записів.

Оновлення інформації про суми нараховані до сплати

10 жовтня 2020 р.

Інформація про суми нараховані до сплати комунальними службами міста оновлена станом на 1 жовтня 2020 року.


Шановні наші клієнти! Наш мобільний додаток "НОВА-КОМ" вже чекає на вас!

5 серпня 2020 р.

Шановні наші клієнти! Наш мобільний додаток "НОВА-КОМ" вже чекає на вас! Встановлюйте його у своєму телефоні та у реальному режимі часу отримайте цілодобовий доступ до свого "Кабінету абонента", де швидко, просто та комфортно отримуйте за своєю адресою електронні рахунки з сумами нарахованими до сплати за спожиті послуги й одразу оплачуйте їх, а також передавайте показання своїх лічильників. Скачуйте додаток за посиланням - https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.novakom.novainfo


​Шановні клієнти! Нагадуємо, що у останній день місяця - 31.07.2020 року, необхідно передати показники лічильників за спожиту холодну воду.

30 липня 2020 р.

Шановні клієнти!

Нагадуємо, що у останній день місяця - 31.07.2020 року, необхідно передати показники лічильників за спожиту холодну воду, завітавши до свого "Кабінету абонента". В противному випадку, КП "Кривбасводоканал" буде донараховувати суми за нормативом з дати останньої передачі показників лічильника.


Шановні клієнти! Оновлення бази YASNO (Дніпровські енергетичні послуги) та ТОВ «Кривбастелеком» (кабельне телебачення).

20 липня 2020 р.

Шановні клієнти!

Доводимо до вашого відома, що оновлення бази YASNO (Дніпровські енергетичні послуги) відбувається кожний четвер, а база ТОВ «Кривбастелеком» (кабельне телебачення) оновлюється щоденно.


Увага! Показники лічильників газу та електроенергії в "Кабінеті абонента"

16 липня 2020 р.

Шановні наші клієнти!

Останні показники лічильника за спожитий газ та електроенергію відображаються у вашому«Кабінеті абонента», які передані у ЄМАСКР під час оплати або окремо за допомогою нашого сайту.


Шановні клієнти, увага! Перевірити інформацію про дати повірки лічильника.

29 травня 2020 р.

додаткова інформація про державну повірку

детально

Увага! Пункти довідково-інформаційної служби "НОВА-КОМ" закриті на карантин.

25 березня 2020 р.

УВАГА! На виконання Постанови КМУ 211 від 11.03.2020 року, з метою недопущення розповсюдження коронавірусу, пункти довідково-інформаційної служби ТОВ «НОВА-КОМ» закриті на карантин до його завершення.


​УВАГА! Дбайте про свою безпеку та своїх близьких, під час епідемії коронавірусу!

17 березня 2020 р.

УВАГА! Дбайте про свою безпеку та своїх близьких, під час епідемії коронавірусу! Користуйтеся своїм «Кабінетом абонента» на порталі novakom.com.ua, де ви можете одержати всю необхідну інформацію за спожиті комунальні послуги та одразу їх оплатити.

Не ризикуйте своїм здоров’ям, не відвідуйте пункти довідково-інформаційної служби, банківські установи де приходиться стояти у чергах.
Потурбуйтеся про своїх бабусь та дідусів, допоможіть їм отримати інформацію та сплатити просто, швидко та надійно за допомогою віртуального кабінету .
Готові надати вам інформаційну підтримку за телефонами: 067-000-14-88, 067-703-00-13.


УВАГА! АТ "КРИВОРІЖГАЗ" інформує.

21 січня 2020 р.

За доставку треба буде платити, навіть якщо газ не споживався в окремий період часу. Зменшення споживання відобразиться на щомісячному платежі в наступному році. Якщо, газове обладнання не використовується взагалі і ви не плануєте цього в майбутньому, то вам варто розглянути можливість від’єднання від газових мереж, для чого необхідно звернутися до оператору ГРМ.

детально

​Шановні наші клієнти! Тимчасово скасовано можливість передавати показання за спожиту електроенергію за звичайним, двозонним або тризонним лічильниками.

2 грудня 2019 р.

Шановні наші клієнти! З технічних причин ТОВ "Дніпропетровські енергетичні послуги" не мають змоги приймати покази лічильників за двозонним або тризонним лічильниками, тому ТОВ "НОВА-КОМ" вимушене тимчасово обмежити передачу таких показів лічильників. Передача показів за звичайними лічильниками здійснюється без обмежень.


До уваги пільговиків!

8 листопада 2019 р.

Протягом доби після перерахування коштів АТ «Ощадбанк» направить пільговику СМС-повідомлення із зазначенням інформації про суми, які необхідно сплатити за кожним видом послуги.

детально

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію! З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій.

13 березня 2019 р.

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватися готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ "Ощадбанк" для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам - Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсію, - АТ "Ощадбанк" шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.


Увага! КП "Кривбасводоканал" рекомендує передавати показники лічильника в останній день місяца.

19 лютого 2019 р.

Увага! КП "Кривбасводоканал" рекомендує передавати показники лічильника в останній день місяца.


Виконані перерахунки за послуги з газопостачання.

19 лютого 2019 р.

ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» виконано перерахунок нарахування за послугу з газопостачання за період 09.08.2018р. по 31.12.2018р. за новими нормами споживання природного газу у разі відсутності лічильника, які встановлені постановою КМУ № 63 від 30.01.2019.


Інформація про призначені субсидії.

22 грудня 2018 р.

Інформація про призначені субсидії знову актуально висвітлена на нашому сайті "Кабінет абонента". По всім адміністративним районам ви маєте змогу ознайомитись із інформацією від відділу соцзахисту стосовно випадків призначення, непризначення або призупинення субсидії.


Шановні абоненти Саксаганського району! Відкрито новий пункт ДІС "НОВА-КОМ."

11 червня 2018 р.

Шановні абоненти Саксаганського району! Повідомляємо, що за адресою:м- Гірницький, 7А (приміщення "Кривбасводоканалу"), відкрито пункт довідково-інформаційної служби ТОВ "НОВА-КОМ".


Постачальники газу в рахунках для споживачів ввели нову графу – рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання).

5 січня 2018 р.

Постачальники газу в рахунках для споживачів ввели нову графу – рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання). При формуванні поточного балансу, в разі розрахунків за нормами (середньомісячними чи граничними обсягами) враховується базова норма (обсяг) для поточного періоду, у разі розрахунків за показаннями лічильника - враховується прогнозне споживання від дати останніх фактичних показань до останньої дати поточного місяця. Сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом із ними – нарахування пені та штрафів.


Фізичні особи можуть сплачувати податок на нерухоме майно.

28 березня 2017 р.

Відтепер з’явилася можливість оплати у ЄМАСКР податку на нерухоме майно фізичним особам, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Для здійснення оплати необхідно перейти за посиланням


Внесення змін щодо реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання

1 березня 2017 р.

Шановні мешканці міста!

Зміни щодо реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання Ви можете передати відповідним постачальникам послуг, звернувшись до пункту Довідково-інформаційної служби.


​Шановні мешканці Інгулецького та Широківського районів!

2 березня 2016 р.

Шановні мешканці Інгулецького та Широківського районів!

З березня 2016 року Ви можете здійснювати оплату за спожитий природний газ у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Телефони підприємств

Інформація, щодо підприємств надавачів і виконавців комунальних та інших послуг.

детально

Оновлений енергоофіс електропостачальника YASNO

Відтепер жителі Кривого Рогу можуть відвідувати новий енергоофіс YASNO за адресою пл. Горького, 10.

детально

Тарифи та платіжки за електроенергію: чи будуть зміни після карантину?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO надав відповіді на запитання, що стали актуальними для жителів Кривого Рогу у період карантину.

детально

Криворіжтепломережа інформує

До уваги власників квартир з індивідуальним опаленням

детально

До уваги пільговиків!

З 01 січня 2020 зміна безготівкової форми пільги на готівку можлива у будь який час.

детально

Монетизація субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги

Як сплачувати за комунальні послуги у випадку готівкової\безготівкової форми отримання допомоги?

Де дізнатись про суми наданої допомоги?

детально

Важлива інформація для учасників АТО.

Відповідно до Міжгалузевої Комплексної Програми підтримки в 2015 році у м. Кривому Розі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей загиблих у ході її проведення, затвердженої рішенням міської ради від 30.12.2014 № 3176, передбачено надання 50% знижки з оплати житлово-комунальних платежів у межах передбачених чинним законодавством України...

детально