Новини

Новини

Показані 1-20 із 32 записів.

Оновлення інформації

9 жовтня 2019 р.

Інформація про суми нараховані до сплати за спожиті комунальні послуги оновлена станом на 1 жовтня 2019 року, крім ТОВ "Дніпропетровськгаз збут", яка оновиться пізніше.


Оновлення інформації про суми нараховані до сплати

10 вересня 2019 р.

Інформація про суми нараховані до сплати комунальними службами міста оновлена станом на 1 вересня 2019 року.


До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію! З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій.

13 березня 2019 р.

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватися готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ "Ощадбанк" для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам - Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсію, - АТ "Ощадбанк" шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.


Увага! КП "Кривбасводоканал" рекомендує передавати показники лічильника в останній день місяца.

19 лютого 2019 р.

Увага! КП "Кривбасводоканал" рекомендує передавати показники лічильника в останній день місяца.


Виконані перерахунки за послуги з газопостачання.

19 лютого 2019 р.

ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» виконано перерахунок нарахування за послугу з газопостачання за період 09.08.2018р. по 31.12.2018р. за новими нормами споживання природного газу у разі відсутності лічильника, які встановлені постановою КМУ № 63 від 30.01.2019.


Інформація про призначені субсидії.

22 грудня 2018 р.

Інформація про призначені субсидії знову актуально висвітлена на нашому сайті "Кабінет абонента". По всім адміністративним районам ви маєте змогу ознайомитись із інформацією від відділу соцзахисту стосовно випадків призначення, непризначення або призупинення субсидії.


Шановні абоненти Саксаганського району! Відкрито новий пункт ДІС "НОВА-КОМ."

11 червня 2018 р.

Шановні абоненти Саксаганського району! Повідомляємо, що за адресою:м- Гірницький, 7А (приміщення "Кривбасводоканалу"), відкрито пункт довідково-інформаційної служби ТОВ "НОВА-КОМ".


​Шановні наші клієнти! Реалізована можливість передавати показання за спожиту електроенергію за звичайним, двозонним або тризонним лічильниками.

19 березня 2018 р.

Шановні наші клієнти! Реалізована можливість передавати показання за спожиту електроенергію за звичайним, двозонним або тризонним лічильниками, достатньо обрати лічильник, яким ви користуєтесь та внести свої дані.


Постачальники газу в рахунках для споживачів ввели нову графу – рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання).

5 січня 2018 р.

Постачальники газу в рахунках для споживачів ввели нову графу – рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання). При формуванні поточного балансу, в разі розрахунків за нормами (середньомісячними чи граничними обсягами) враховується базова норма (обсяг) для поточного періоду, у разі розрахунків за показаннями лічильника - враховується прогнозне споживання від дати останніх фактичних показань до останньої дати поточного місяця. Сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом із ними – нарахування пені та штрафів.


Фізичні особи можуть сплачувати податок на нерухоме майно.

28 березня 2017 р.

Відтепер з’явилася можливість оплати у ЄМАСКР податку на нерухоме майно фізичним особам, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Для здійснення оплати необхідно перейти за посиланням


Внесення змін щодо реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання

1 березня 2017 р.

Шановні мешканці міста!

Зміни щодо реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання Ви можете передати відповідним постачальникам послуг, звернувшись до пункту Довідково-інформаційної служби.


​Шановні мешканці Інгулецького та Широківського районів!

2 березня 2016 р.

Шановні мешканці Інгулецького та Широківського районів!

З березня 2016 року Ви можете здійснювати оплату за спожитий природний газ у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Шановні батьки дітей що відвідують садочки Відділу освіти Жовтневого району.

2 березня 2016 р.

Шановні батьки дітей, що відвідують садочки! З березня 2016 року Ви можете сплачувати батьківську плату у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Оплата спожитої електроенергії

11 лютого 2016 р.

Шановні мешканці селищ Криворізького та Широківського районів!

З лютого 2016 року ви можете сплачувати за спожиту електроенергію у банках, що працюють в ЄМАСКР та за допомогою нашого сайту.


Шановні батьки дітей що відвідують садочки Відділу освіти Жовтневого району.

22 січня 2016 р.

Шановні батьки дітей, що відвідують садочки № 26, 60, 62, 65, 71, 118, 175, 230 та 238 Жовтневого відділу освіти! З лютого 2016 року Ви можете сплачувати батьківську плату у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Увага! Шановні користувачі сайту!

3 грудня 2015 р.

Ви можете внести показники лічильників, якщо у Вас виникли з цим труднощі на офіційних сайтах відповідних постачальників послуг та передати їх за допомогою нашого сайту у «Картці абонента», вибравши в меню опцію «Внесення показників лічильника».


Шановні батьки дітей що відвідують садочки Відділу освіти Жовтневого району.

2 грудня 2015 р.

Шановні батьки дітей, що відвідують садочки № 76, 142, 232, 263, 270 та 272 Жовтневого відділу освіти! З грудня 2015 року Ви можете сплачувати батьківську плату у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Дзержинський ВО

2 грудня 2015 р.

Шановні батьки дітей, що відвідують НВК № 18 Дзержинського відділу освіти! З грудня 2015 року Ви можете сплачувати батьківську плату у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Шановні батьки дітей що відвідують садочки Відділу освіти Жовтневого району.

4 листопада 2015 р.

Шановні батьки дітей, що відвідують садочки № 29, 31, 106, 113, 206, 224, 247 та 280 Жовтневого відділу освіти! З листопада 2015 року Ви можете сплачувати батьківську плату у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Шановні батьки дітей що відвідують садочки Відділу освіти Жовтневого району.

3 вересня 2015 р.

Шановні батьки дітей, що відвідують садочки № 25, 104, 144, 184 Жовтневого відділу освіти! З вересня 2015 року Ви можете сплачувати батьківську плату у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.


Телефони підприємств

Інформація, щодо підприємств надавачів і виконавців комунальних та інших послуг.

детально

Прийшла субсидія. Як сплачувати свій обов’язковий платіж.

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії. Практичні поради.

детально

Новий порядок надання пільг

З 01 липня 2015 року набрав чинності Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 №389.

детально

Важлива інформація для учасників АТО.

Відповідно до Міжгалузевої Комплексної Програми підтримки в 2015 році у м. Кривому Розі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей загиблих у ході її проведення, затвердженої рішенням міської ради від 30.12.2014 № 3176, передбачено надання 50% знижки з оплати житлово-комунальних платежів у межах передбачених чинним законодавством України...

детально