Для того щоб переглянути інформацію про суми нараховані до сплати комунальними та іншими службами міста необхідно:

1. вказати адресу
2. ввести комунальний код

Вкажіть дислокацію мешкання:

Виберіть першу літеру вулиці ( проспекту, мікрорайону ):

 
будинок: корпус:

квартира:  наймач(*):* — використовується лише у випадках, коли в одній квартирі мешкає декілька власників, вказуйте номер наймача.

Опалювальний сезон 2014-2015 р.р. у місті Кривому Розі розпочався з 21 жовтня 2014 р., але теплоносій на житлові будинки подавався поетапно. Отже, нарахування за послугу опалення згідно постанови Кабінету Міністрів №151 від 17.02.2014 року "Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованного опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості" за жовтень місяць 2014 р. буде виконано за фактичну кількість днів надання послуги.

Підприємства міста, які надають послуги з опалення рекомендують мешканцям житлових будинків, які сплачують за послуги теплопостачання за встановленими нормами споживання, встановлювати на будинки прилади обліку теплової енергії. Це надасть змогу їх мешканцям економити власні кошти на оплату послуги з централізованого опалення.


Для абонента:
  • суми нараховані до сплати
  • історія платежів
  • розшифровка нарахувань
  • сплатити